Англия и Белгия завършиха първото полувреме 1:2 на Уембли в един

...

Белгия води на Англия, Тилеманс герой на почивката

Англия и Белгия приключиха първото полувреме 1:2 на " Уембли " в един от вълнуващите мачове в европейския футбол довечера.

Белгия поведе с 1:0 с гол на Тилеманс след неточност при изнасянето на топката от Джордан Пикфорд. Само няколко минути по-късно Айвън Тоуни изравни за Англия от дузпа с първия си гол за националния тим. Комбинацията обаче бе стартирана от Коби Мейно, мина през Белингам, който изведе Тоуни преди да последва нарушаването. Малко откакто изтече първата половина на полувремето Англия можеше да води в резултата, само че Боуен бе в засада. В 36-а минута неточност на Луис Дънк подари топката на Лукаку и той сервира прелестно подаване на Тилеманс, който вкара второто си попадение в срещата.

Приятелският мач стартира в 21:45 и може да го гледате в директно предаване по DIEMA SPORT 2, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg също очаквайте всичко най-интересно преди, по време и след мача.